Ziemeļvalstu čempionāts sāksies pēc nedēļas

Home / Jaunumi / Ziemeļvalstu čempionāts sāksies pēc nedēļas

7. un 8. aprīlī Liepājas OC minigolfa laukumos Liepājā, Brīvības ielā 39 norisināsies augsta līmeņa starptautiskas sacensības- Ziemeļvalstu Čempionāts minigolfā. Savu dalību apstiprinājušas visas Ziemeļvalstu – Zviedrijas, Dānijas, Somijas un Norvēģijas izlases. Paredzams, kaLiepājāvarētu ierasties ap 100 ārvalstu viesiem – spēlētajiem un treneriem. Mūsu laukumus izmēģinās vairāki Pasaules un Eiropas čempioni un godalgoto vietu ieguvēji dažādās kategorijās, kā arī Eiropas kausu ieguvēji. Šis ir vienīgais tāda veida reģionālais turnīrs, kas pirmo reizi notika pirms 31 gada Gēteborgā (Zviedrija). Ziemeļvalstu čempionāts notiek regulāri, šogad jau četrpadsmito reizi, vienmēr ļoti labvēlīgā, bet tāpēc ne mazāk spraigā sportiskā atmosfērā. Šogad pirmo reizi turnīrs notiek ārpus Ziemeļvalstīm.

Liepājā tiks izcīnīti pavisam 10 medaļu komplekti- 6 individuālajās klasēs un 4 komandām- juniori, dāmas, kungi un seniori.

5. un 6. aprīlī visas komandas iepazīsies ar Liepājas Olimpiskā centra minigolfa laukumiem – notiks oficiālie treniņi, bet 7. un 8.aprīlī visas dienas garumā norisināsies sacensības.