Sestdien sākas Liepāja Open 2016

Home / Jaunumi / Sestdien sākas Liepāja Open 2016

Jau ceturto reizi Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos atgriežas starptautiskais turnīrs minigolfā Liepāja Open ‘2016, kurā piedalīsies labākie Latvijas spēlētāji un viesi no vairākām ārvalstīm.
Turnīru organizē minigolfa klubs „Līva” un Latvijas Minigolfa klubu asociācija, savu atbalstu sniedz Izglītības Ministrija, Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde un Liepājas Olimpiskais centrs.
Šajās sacensībās piedalīsies labākie juniori, dāmas, kungi un seniori. Liepājā tiks izcīnīti 4 medaļu komplekti individuāli un komandām, un vairāki kausi.
Sestdien un svētdien visi dalībnieki izspēlēs 7 apļus, pēc kuriem noteiks uzvarētājus visās individuālajās klasēs un komandu sacensībās. 8. (fināla) aplī 18 labākie spēlētāji no visām grupām cīnīsies par galveno trofeju – Liepaja Open kausu.
Liepājnieki tradicionāli uzņems spēlētājus no Somijas, Polijas un Krievijas, kuri ir ļoti iecienījuši mūsu pilsētu, un pirmo reizi ieradīsies divi Moncas minigolfa kluba pārstāvji no Itālijas. Bez viņiem turnīrā startēs arī vadošie Latvijas minigolferi, no kuriem vairums ir bijušie un esošie liepājnieki.
Piektdien visi spēlētāji iepazīsies ar Liepājas Olimpiskā centra minigolfa laukumiem – notiks treniņi.
Sacensību sākums paredzēts 20. februārī pulksten 10.30, bet svētdien- pulksten 10.
Sacensību rezultātiem varēsiet sekot līdzi tiešsaistē šeit