Pieteikušās vēl vairākas ārvalstu komandas

Home / Jaunumi / Pieteikušās vēl vairākas ārvalstu komandas

Baltkrieviju Liepaja Open ‘2019 gatavojas pārstāvēt senioru spēlētājs Vladimirs Kindels no Minskas. Tādējādi Baltkrievija būs pārstāvēta Liepaja Open jau otro reizi pēc kārtas.
Jāpiebilst, ka Baltkrievija ir viena no jaunākajām Pasaules minigolfa federācijas (WMF) dalībvalstīm.
Turnīra dalībnieku un dalībvalstu skaitu ir papildinājuši arī Čehijas minigolferi.
Jāatzīmē, ka čehi pirmo reizi viesosies Liepājā, turklāt visai iespaidīgā sastāvā, jo Čehijas U-23 izlases rindās spēlēs divas pašreiz vadošās šīs valsts juniores – Monika Minarikova un Kristina Palanova, kā arī juniors Daniels Brtevniks un vairāku iepriekšējo gadu Eiropas un Pasaules junioru čempione Alena Doležalova, kura nu jau ir pārgājusi U-23 junioru kategorijā.
Arī treneru korpuss čehiem būs visai ievērojams – vairāku iepriekšējo gadu Eiropas un Pasaules junioru čempions Ondrejs Skalouds and Pavels Gerža.
Turklāt Čehijas izlase tēmē uz ļoti augstām vietām, jo plāno ierasties Liepājā jau 26.februārī, lai varētu nopietni apgūt Olimpiskā centra laukumus.
Arī Krievijas junioru izlase gatavojas startēt visai solīdā sastāvā ar četrām juniorēm un trīs junioriem, turklāt līdzi būs arī divi treneri, ar vienu no Krievijas minigolfa pionieriem – Alekseju Koroļkovu priekšgalā.
Tas norāda uz Krievijas izlases ļoti nopietnajiem nodomiem attiecībā uz Eiropas Junioru čempionātu, kurš Liepājā norisināsies vasarā – no 7. līdz 10. augustam.
Jāatzīmē, ka Krievijas sportisti Liepāja Open turnīrā spēlēs jau piekto reizi pēc kārtas, taču nekad viņi Liepājā nav bijuši ar tik kuplu komandu.