Liepājnieki triumfē Polijas atklātajā čempionātā

Home / Jaunumi / Liepājnieki triumfē Polijas atklātajā čempionātā

7. un 8. septembrī Polijas kūrortpilsētiņā Krynica Morska norisinājās Polijas atklātais čempionāts minigolfā, kurā ar lieliskiem panākumiem startēja arī Minigolfa kluba „LĪVA” spēlētāji.

Sacensības notika uz Polijas labākajiem eternīta laukumiem, tiesa gan daži celiņi bija diezgan sarežģīti, laukumu rekords ir 23.

Junioru klasē (U-14) zelta medaļu izcīnīja 12 gadus vecais Liepājas minigolfa talants Rūdolfs Lagzda, 2.vietas ieguvēju pēc 2 apļu izspēles pārspējot par 102 (!) punktiem.

Dāmām par Polijas čempioni pārliecinoši kļuva šī gada Latvijas čempione, liepājniece Evelīna Brikmane, kura bija visa turnīra līdere pēc 2. un 3. apļa, un turnīra noslēgumā kopvērtējumā (Open klasē) izcīnīja visaugstāko vietu no ārzemniekiem – 7. vietu.

Senioru grupā, cīņas bija ļoti spraigas un aizraujošas. Verners Kiršs, pēc 1. sacensību dienas 4 apļiem bija iekārtojies 3. vietā, ar mērķi pakāpties augstāk. 2.dienā Verneram tas arī izdevās, un turnīra noslēgums bija īsts trilleris, jo Polijas minigolfa tēvs Bogdans Milohs tikai pie pēdējā laukuma izrāva zelta medaļu, par 1 (!) punktu pārspējot sekotājus. Liepājas minigolfa kluba “Līva” prezidents parūpējās par aizraujošu pārspēli sudraba medaļas ieguvēja noskaidrošanā, diemžēl pie 3.laukuma viņam nācās piekāpties bijušajam Polijas izlases hokejistam Robertam Pavļikovskim un samierināties ar bronzu. Verneram arī augstā 10.vieta Open klasē. 8.vietu senioru grupā izcīnīja pieredzējušais liepājnieks – Juris Kibaļčičs.

Komandu mačā starptautiskās komandas sastāvā (pa 1 anglim, latvietim un polim) bronzas medaļu izcīnīja Dairis Šinkevičs, viņam arī 4.vietu Kungu grupā un 12.vieta Open klasē.

Augsto 4.vietu 9 komandu konkurencē izcīnīja Minigolfa kluba „Līva” komanda (Evelīna Brikmane, Verners Kiršs un Rūdolfs Lagzda), 4 apļos no pjedestāla atpaliekot 11 punktus.