Liepaja Open ‘2020 startēs 6 valstu minigolferi

Home / Jaunumi / Liepaja Open ‘2020 startēs 6 valstu minigolferi

Nedēļas nogalē, 22. un 23. februārī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos norisināsies tradicionālais starptautiskais mingolfa turnīrs Liepaja Open ‘2020, kurā spēlēs labākie Latvijas spēlētāji, no kuriem vairums ir Liepājas minigolferi, un kupls pulciņš ārvalstu spēlētāju.

Liepaja Open sacensības Liepājā notiks jau astoto reizi. Tās kopīgi organizē minigolfa klubs „Līva” un Latvijas Minigolfa klubu asociācija, savu atbalstu sniedz Liepājas pilsēta.

Nupat ir noslēgusies pieteikšanās turnīram, un varam paziņot, ka šogad Liepaja Open sacensībās startēs 37 minigolferi no 6 valstīm – Somijas, Polijas, Zviedrijas, Krievijas, Baltkreivijas un Latvijas. Ar vislielāko spēlētāju skaitu būs pārstāvētas Latvijas un Polijas komandas.

Jāatzīmē, ka šogad turnīram ir reģistrēts otrs lielākais dalībnieku skaits Liepaja Open sacensību vēsturē. 2019.gadā turnīrā spēlēja 58 minigolferi no 9 valstīm, jo pērn saistībā ar vasarā Liepājā paredzēto Eiropas Junioru cempionātu daudzi mūsu ārzemju ciemiņi Liepaja Open turnīru izmantoja kā sagatavošanos posmu EJČ.

Liepājā šogad kopumā tiks izcīnīti 7 medaļu komplekti un vairāki kausi.

Divu dienu laikā visi dalībnieki izspēlēs 7 apļus, pēc kuriem sadalīs medaļas visās grupās. 8.(fināla) aplī 18 labākie spēlētāji no visām grupām cīnīsies par galveno trofeju – Liepaja Open ceļojošo kausu.

Paralēli Liepaja Open turnīram jau sesto gadu norisināsies Latvijas – Polijas izlašu mačsacīkstes 1.posms.

20. un 21. februārī visi spēlētāji iepazīsies ar Liepājas Olimpiskā centra minigolfa laukumiem – notiks oficiālie treniņi.

Sacensības norisināsies 22. februārī visas dienas garumā un 23. februārī pusi dienas.

Sestdien plkst. 10.30 sacensību svinīgā atklāšana, sacensību sākums plkst. 11, bet svētdien starts plkst.10.

Skatītājiem ieeja bez maksas. Aicinām atbalstīt mūsējos !