Ar spraigām cīņām sākusies pirmā sacensību diena Eiropas junioru čempionātā

Home / Jaunumi / Ar spraigām cīņām sākusies pirmā sacensību diena Eiropas junioru čempionātā

No 7.-10.augustam Liepājas olimpiskā centra manēžā risinās 2019.gada Eiropas junioru čempionāts minigolfā.
Pēc pirmās sacensību dienas un četriem nospēlētiem apļiem vadībā ir Vācijas izlases spēlētājs Silvio Krauss ar 83 punktiem (21, 23, 18, 21), taču tikai par diviem punktiem atpaliek vēl pieci spēlētāji, kas dala otro līdz sesto vietu. Šajā kategorijā cīņas solās būt spraigas arī otrajā sacensību dienā. Meiteņu konkurencē pēc pirmās sacensību dienas vadībā ir Elena Sukoņikova no Krievijas ar 85 punktiem (21, 21, 22, 21) un otrajā vietā, atpaliekot tikai par vienu sitienu, ir viņas tautiete Tamāra Romanišina. Līdzīgi kā jauniešiem – arī šajā grupā rezultāti ir ļoti līdzvērtīgi, un cīņa par medaļām turpināsies arī nākamajos 4 apļos. Jau pirmajā sacensību dienā maģiskais “18” tika sasniegts 3 reizes.
Komandu kopvērtējumā gan zēniem, gan meitenēm pirmais trijnieks ir vienāds – pēc pirmās sacensību dienas vadībā ir Vācijas, otrajā Krievijas un trešajā- Zviedrijas izlases. Komandu sacensībās uzvarētājs tiks noskaidrots šodien pēc 8 nospēlētiem apļiem, un, ņemot vērā rezultātus, tiek sagaidītas interesantas cīņas kā junioriem, tā juniorēm.
Šogad pirmo reizi tiek izspēlēti medaļu komplekti jaukto pāru kategorijā. Pēc pirmās sacensību dienas vadībā ir Krievijas duets Sukoņikova/Ramazanovs (170 punkti), otrajā vietā Vācijas komanda Junga/Krauss (171 punkts), savukārt trešajā pozīcijā ir komanda no Zviedrijas – Goransone un Njords (174).
Latvijas juniori pēc pirmās sacensību dienas atrodas soļa attālumā no kvalificēšanās match-play fināliem. Emīls Šimanskis ar 92 punktiem ieņem 21.vietu, savukārt Rūdolfs Lagzda ar 96 punktiem atrodas 33.vietā