Verners Kiršs ar lielisku rezultātu uzvar LOC Ziemas kausa 2.posmā

Home / Jaunumi / Verners Kiršs ar lielisku rezultātu uzvar LOC Ziemas kausa 2.posmā

23. decembrī, sagaidot Ziemassvētkus, labākie Liepājas minigolferi pulcējās Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos uz LOC Ziemas kausa 2.posma sacensībām minigolfā.

Šoreiz uz sacensībām bija pulcējies kupls pulciņš spēlētāju – līdzās Liepājas minigolfa līderiem startēja arī labākie juniori un Amatieru līgas vadošie spēlētāji. Jāatzīmē, ka sacensību apritē pēc juniora nākšanas pasaulē bija atgriezusies Madara Kirša.

Sacensībās tika sasniegti vairāki ļoti augstvērtīgi rezultāti. Sacensības vislabāk iesāka šo sezonu ļoti pārliecinoši uzsākušais Dairis Šinkevičs un pagājušās ziemas sezonas čempions Verners Kiršs – abiem pa 21 sitieniem 1.aplī. Daudz centās neatpalikt arī Guntars Zuļģis – Šēlis (22) un Mārtiņš Vilmanis (23).

2.aplī vislabāk nospēlēja Maŗtiņš (22), taču vadību noturēja Verners (23). Lielisks aplis padevās arī junioram Rūdolfam Lagzdam, kurš pēc 26 punktiem 1.aplī uzsita savu personisko rekordu (23) un pietuvojās līderu grupai.

3.aplī gandrīz ideāls rezultāts padevās Verneram – 19, bet pa 20 iespēja gan Mārtiņš, gan Evelīna Brikmane; 21 – Uģim Voicišam. Par 3 .vietu sāka izvērsties sīva cīņa starp Dairi, Guntaru un Uģi. Madara spēlēja ļoti stabili 25; 25; 25 J.

Pēdējā aplī abiem līderiem nedaudz nodrebēja roka un nervi; gan Verners, gan Mārtiņš abi nospēlēja pa 24, un ar to pietika, lai Verners svinētu uzvaru posmā ar lielisku rezultātu summā – 87 punkti. 2.vietā šoreiz ierindojās Mārtiņš (89 punkti).

Cīņā par bronzu pēdējā aplī Guntars ar ļoti labu rezultātu (22; summā 94 punkti) apsteidza Dairi (28), kurš finišēja 4.vietā (98).

Jāatzīmē arī Madaras pēdējais aplis – 17 eisi un nelaimīgs 7-nieks lielgabalā, summā deva 24, un rezultātā izcīnīta 5.vieta (99 punkti). Tikpat punktu un 6.vieta arī Oskaram Zomerfeldam, kurš aizvadīja vienu no labākajiem turnīriem savā karjerā (27; 25; 24; 23).

Junioru konkurencē lieliski nospēlēja un uzvaru svinēja Rūdolfs Lagzda (26; 23; 29), 2.vietu ar personisko rekordu izcīnīja ļoti labi spēlējušais Emīls Šimanskis (36; 26; 30), bet Klāvs Kalniņš šoreiz finišēja trešais (32; 36; 31).

Nākamais 4. LOC Ziemas kausa posms ir plānots 26. janvārī.