Valmieras laukumos triumfē Jānis Medveckis un Verners Kiršs

Home / Jaunumi / Valmieras laukumos triumfē Jānis Medveckis un Verners Kiršs

28. jūlijā, Valmierā, “Avotu” minigolfa laukumos norisinājās Latvijas pāru čempionāts, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas kausa izcīņas 4.posms.

Lielā karstumā, kāds svētdien visu dienu valdīja Valmierā, norisinājās spraigas cīņas.

Jāatzīmē, ka pāru čempionāts Latvijā norisinājās trešo gadu, un liepājniekiem Jānim Medveckim un Verneram Kiršam izdevās aizstāvēt savu titulu un uzvarēt trešo reizi pēc kārtas.

Galvenie sacensību favorīti pirmos 2 apļus spēlēja miegaini un atradās tikai 4.vietā. Par līderiem negaidīti izvirzījās ciemiņu pāris no Igaunijas – Mareks Tikerberi un Valmars Runks, par 4 punktiem apsteidzot Uģi Voicišu – Uldi Kravali, kurš labi spēlēja dzimtās pilsētas laukumos.

Trešajā aplī Jānis Medveckis strauji sāka kāpināt tempu (26), Verners arī centās neatpalikt, toties igauņiem gadījās klupiens.

Pēdējā, 4.aplī Jānis un Verners paveica gandrīz neticamo, atspēlējās no 9 punktu deficīta un svinēja laimīgu uzvaru, izcīnot zelta medaļas (246 punkti), un par 1 (!!!) punktu apsteidzot mūsu ziemeļu kaimiņus (247).

Bronzu pirmo reizi izcīnīja Uģis Voicišs – Uldis Kravalis (251). 4.vietā pēc spraigām cīņām ierindojās talantīgais jauno liepājnieku pāris Evelīna Brikmane – Dairis Šinkevičs, kuriem līdz bronzai pietrūka 5 punktu (256).

Individuāli, parādot ļoti lielisku spēli pēdējos apļos, par uzvarētāju kļuva Jānis Medveckis (173 punkti), 2.vietā ierindojās Mareks Tikerberi (180), bet 3.vietu pirmo reizi karjerā izcīnīja Dairis Šinkevičs (185).

Tagad labākie liepājnieki gatavojas pārstāvēt mūsu valsti Pasaules čempionātā, kurš no 15.-24. augustam norisināsies Vācijas pilsētā Bad Munder.