Starptautiskais minigolfa turnīrs “Liepāja Open 2023” šogad sagaida kuplu dalībnieku skaitu

Home / Jaunumi / Starptautiskais minigolfa turnīrs “Liepāja Open 2023” šogad sagaida kuplu dalībnieku skaitu

25. un 26. februārī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos norisināsies starptautiskais turnīrs minigolfā “Liepāja Open 2023”.

Šogad “Liepāja Open” sacensībām ir apaļa jubileja, šis turnīrs LOC telpās norisināsies jau 10. reizi.

Šo desmit gadu laikā “Liepāja Open” turnīrs ir ieguvis plašu atpazīstamību un lielisku slavu minigolfa pasaulē, kā arī iekarojis stabilu vietu starptautisko turnīru kalendārā. Turnīrā tradicionāli startēs labākie Latvijas spēlētāji un virkne ārvalstu viesu.

Pieteikšanās turnīram turpinās. Un jau tagad ir pilnīgi skaidrs, ka šogad turnīrā piedalīsies Norvēģijas un Ķīnas pārstāvji, kuri “Liepaja Open” vēl nekad iepriekš nav spēlējuši.

Organizatori cer, ka 2023. gadā turnīram izdosies veikt labu ‘uzrāvienu” pēc Covid izraisītās piespiedu pauzes. Paredzams, ka šajā turnīrā piedalīsies 30-35 spēlētāji no 7 valstīm.

Liepājā tradicionāli spēlēs Somijas, Polijas, Itālijas un Vācijas sportisti. Turnīrā startēs arī vadošie Latvijas minigolferi, no kuriem vairums ir liepājnieki.

23. un 24. februārī visi spēlētāji iepazīsies ar Liepājas Olimpiskā centra minigolfa laukumiem – notiks oficiālie treniņi. 25. februārī visas dienas garumā un 26. februāra priekšpusdienā norisināsies sacensības.

Sestdien plkst. 10 notiks sacensību svinīgā atklāšana, sacensību sākums paredzēts sestdien plkst. 10.30, bet svētdien otrās sacensību dienas starts būs plkst.10.

Sacensības organizē minigolfa klubs „Līva” un Latvijas Minigolfa klubu asociācija, savu atbalstu sniedz Liepājas pilsēta un Liepājas Olimpiskais centrs.