Starptautiskais minigolfa turnīrs Liepāja Open ‘2020

Home / Jaunumi / Starptautiskais minigolfa turnīrs Liepāja Open ‘2020

22. un 23. februārī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos norisināsies tradicionālais starptautiskais turnīrs minigolfā Liepaja Open ‘2020, kurā startēs labākie Latvijas spēlētāji un vairāku ārvalstu spēlētāji. 2012.gadā Liepājā norisinājās Ziemeļvalstu čempionāts minigolfā, pēc kura liepājnieki saņēma cildinošas atsauksmes par lielisko turnīra organizāciju, tāpēc 2013. gadā dzima ideja šogad rīkot jaunu starptautisku turnīru. Liepaja Open sacensības Liepājā notiks jau astoto reizi. Tās kopīgi organizē minigolfa klubs „Līva” un Latvijas Minigolfa klubu asociācija, savu atbalstu sniedz Liepājas pilsēta un Liepājas Olimpiskais centrs. Šīs turnīrs ir ar ļoti pievilcīgu, demokrātisku formātu – tajā piedalīsies gan labākie juniori, gan dāmas, gan kungi un seniori. Piekto reizi Liepaja Open vēsturē paralēli individuālajām sacensībām norisināsies arī komandu sacensības. Katra komanda sastāv no 3 spēlētājiem, kuri var būt no dažādām klasēm, gan dažādām valstīm. Iepriekšējos 2 gadus komandu sacensības turnīram piedeva īpašu šarmu.

Liepājā tiks izcīnīti 7 medaļu komplekti un vairāki kausi. Divu dienu laikā visi dalībnieki izspēlēs 7 apļus, pēc kuriem sadalīs medaļas visās grupās. 8.(fināla) aplī 18 labākie spēlētāji no visām grupām cīnīsies par galveno trofeju – Liepaja Open kausu.

Visu šo astoņu gadu gaitā Liepaja Open turnīra popularitāte un labā slava ir izplatījusies ārpus Latvijas, ko panākuši turnīra organizatori ar lielisko turnīra organizāciju. To ir sekmējis arī 2019.gada vasarā Liepājā organizētais Eiropas Junioru čempionāts minigolfā, kurš uz mūsu pilsētu bija atvilinājis ap 130 viesu – sportistus, trenerus, tiesnešus un līdzjutējus. Rezultātā katrā nākamajā gadā Liepāju apmeklē arvien lielāks ārvalstu sportistu skaits. Paredzams, ka šogad turnīrā piedalīsies 40 – 45 spēlētāji no 6-7 valstīm. Liepājnieki jau tradicionāli gaida Somijas un Polijas minigolferus, kuri ir ļoti iecienījuši mūsu pilsētu. Jau sesto reizi Liepājā ciemosies arī Krievijas sportisti, trešo reizi varētu ierasties Itālijas pārstāvji, bet otro reizi gaidām ciemos spēlētājus no Baltkrievijas un Zviedrijas. Bez viņiem turnīrā startēs arī vadošie Latvijas minigolferi, no kuriem vairums ir liepājnieki. 20. un 21. februārī visi spēlētāji iepazīsies ar Liepājas Olimpiskā centra minigolfa laukumiem – notiks treniņi.

22. februārī un 23. februārī norisināsies sacensības. Sacensību sākums abas dienas plkst.10.