Šonedēļ sākas starptautiskais turnīrs minigolfā Liepāja Open 2018

Home / Jaunumi / Šonedēļ sākas starptautiskais turnīrs minigolfā Liepāja Open 2018

Šajā nedēļas nogalē, 24. un 25. februārī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos norisināsies starptautiskais turnīrs minigolfā Liepaja Open 2018, kurā startēs labākie Latvijas un vairāku ārvalstu spēlētāji.
2012.gadā Liepājā norisinājās Ziemeļvalstu čempionāts minigolfā, pēc kura liepājnieki saņēma cildinošas atsauksmes par lielisko turnīra organizāciju, tāpēc dzima ideja 2013. gadā rīkot jaunu starptautisku turnīru.
Liepaja Open sacensības Liepājā notiks jau sesto reizi. To kopīgi organizē minigolfa klubs „Līva” un Latvijas Minigolfa klubu asociācija, savu atbalstu sniedz Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde un Liepājas Olimpiskais centrs.
Šīs turnīrs ir ar ļoti pievilcīgu, demokrātisku formātu – tajā piedalīsies gan labākie juniori, gan dāmas, gan kungi un seniori.
Trešo reizi Liepaja Open vēsturē paralēli individuālajām sacensībām norisināsies arī komandu sacensības.
Katra komanda sastāvēs no 3 spēlētājiem, kuri varēs būt gan no dažādām klasēm, gan dažādām valstīm. Iepriekšējos 2 gadus komandu sacensības turnīram piedeva īpašu garšu.
Liepājā kopumā tiks izcīnīti 5 medaļu komplekti un vairāki kausi.
Divu dienu laikā visi dalībnieki izspēlēs 7 apļus, pēc kuriem sadalīs medaļas visās grupās. Astotajā (fināla) aplī 18 labākie spēlētāji no visām grupām cīnīsies par galveno trofeju – Liepaja Open kausu.
Paredzams, ka šogad turnīrā piedalīsies rekordliels dalībnieku skaits- apmēram 35 spēlētāji, kā arī gaidāms ārzemju spēlētāju rekords – 17 minigolferi no 6 valstīm!
Liepājnieki jau tradicionāli gaida ciemos spēlētājus no Somijas un Polijas, kuri ir ļoti iecienījuši mūsu pilsētu. Ceturto reizi ieradīsies arī Krievijas sportisti, bet pirmo reizi gaidām ciemos spēlētājus no minigolfa lielvalsts Vācijas un debitantus no Baltkrievijas. Bez viņiem turnīrā startēs arī vadošie Latvijas minigolferi, no kuriem vairums ir liepājnieki.
22. un 23. februārī visi spēlētāji iepazīsies ar Liepājas Olimpiskā centra minigolfa laukumiem – notiks treniņi.
24. februārī visas dienas garumā un 25. februārī rīta pusē norisināsies sacensības.
Sestdien pulksten 10.30 sacensību svinīgā atklāšana, sacensību sākums sestdien plkst. 11, bet svētdien starts plkst.10.