Latvijas 2012. gada čempioni telpās- Ilze Kupce un Verners Kiršs

Home / Jaunumi / Latvijas 2012. gada čempioni telpās- Ilze Kupce un Verners Kiršs

Sestdien, 10.martā Liepājas OC tika izspēlēts 2012. gada ziemas čempionāts minigolfā. Tā bija pēdējā lielākā pārbaude Latvijas izlases spēlētājiem un tuvākajiem rezervistiem pirms Ziemeļvalstu čempionāta, kas 7.-8. aprīlī notiks Liepājā.
Rūķīšu klasē cīņas bija negaidīti spraigas. Dāvids Brikmanis (148 punkti) tikai pēdējā, ceturtajā aplī apsteidza Klāvu Kalniņu (149.p.). Trešais- Sebastians Šmits (226p.).

Labāko rezultātu dāmu klasē 22 punkti uz 18 laukumiem sasniedza Madara Kirša, tomēr tas viņai neļāva apsteigt čempioni dāmu klasē Ilzi Kupci. Ilzes rezultāts 150 punkti sešos apļos, trešais kopvērtējumā. Madara Kirša ar 151 punktu- otrā, bet Dace Kupce- Krieviņa ar 154 punktiem šoreiz trešā.
Kungu konkurencē lielāko pārsteigumu sagādāja Guntars Zuļģis- Šēlis, viņš pirmais spēja uzrādīt turnīra labāko rezultātu 21 punkts. Guntars turējās otrajā vietā kopvērtējumā līdz pēdējam aplim, kad viņu piemeklēja neveiksme (32), un turnīru Guntars ar 157 punktiem pabeidza 4.vietā kungiem (8.vietā kopvērtējumā). Otro vietu kungiem ar lielisku spēli finālā (21+21) “izrāva” Jānis Džiguns (145 punkti), trešais- Jānis Medveckis (152 p.). Vienā aplī rezultātu 21 punkts spēja sasniegt arī Uģis Voicišs.
Uzvarētāja laurus ar stabilu spēli plūca Verners Kiršs, viņa rezultāts 143 punkti palika nepārspēts arī kopējā konkurencē.
Tagad sportisti gatavosies svarīgākajam šī gada turnīram Latvijā- Ziemeļvalstu čempionātam, kur mērosies spēkiem ar Norvēģijas, Somijas, Dānijas un arī ar daudzkārtējiem pasaules čempioniem- Zviedrijas minigolfa izlasi.