Kristiānai un Verneram Kiršiem lielisks panākums starptautiskajā pāru maratonā Itālijā

Home / Jaunumi / Kristiānai un Verneram Kiršiem lielisks panākums starptautiskajā pāru maratonā Itālijā

21. un 22. janvārī Itālijas pilsētiņā Vedano norisinājās tradicionālais pāru nakts maratons – viens no ziemas minigolfa sezonas populārākajiem turnīriem Eiropā – “Troffeo Nissan 2023”. Tajā ar lieliskiem panākumiem startēja Liepājas spēlētāji – Kristiāna Kirša un Verners Kiršs, kas Vedano piedalījās jau 5.reizi.

Sacensības, kuras tiek dēvētas par neoficiālo Eiropas Pāru čempionātu, tradicionāli notiek uz Eiropas labākajiem iekštelpu betona laukumiem, un tajās bez mājiniekiem itāļiem jau tradicionāli piedalījās vairāki Eiropas labākie minigolferi no dažādām valstīm. Šogad maratonā startēja 44 pāri.

Verners spēlēja pirmos 5 apļus [naktī]. Viņš iesāka ar 29; 28; 27, 30 un 32. Pēc 5. apļa 19.vieta.

6. aplī (no rīta) spēlē iesaistījās Kristiāna. Viņai sākumā iznāca tāda kā iesildīšanās – 32; 30, bet 3.aplī Kristiānai labākais aplis – 27, tad 28, bet finišēja viņa ar 29.

Tas mūsējos kopvērtējumā ar 292 punktiem ierindoja 26. vietā absolūtajā vērtējumā, kas ir Latvijas pāra labākais sniegums šajās sacensībās. Savukārt jaukto pāru (mixed) konkurencē mūsējie pēdējā aplī izcīnīja bronzu – 3.vietu, bet ārzemju pāru konkurencē 14. vietu no 32.

Par maratona absolūtajiem uzvarētājiem kļuva mājinieku jaunie talanti Raiens Džiroldīnī / Matteo Diotti (265 punkti), kuri spraigā cīņā par 1 (!) punktu pārspēja itāli Paolo Portu un vācieti, “Liepaja Open 2022” absolūto uzvarētāju Miroslavu Stopariču (266). Bronzu izcīnīja cits mājinieku pāris Marko Broggi / Rudi Džiroldini (267).

Liepājnieku pāris aizbraukt un piedalīties Vedano turnīrā varēja, pateicoties Liepājas pilsētas un Latvijas Minigolfa klubu asociācijas finansiālajam atbalstam.

Tagad labākie Latvijas spēlētāji gatavojas starptautiskajam turnīram “Liepaja Open”, kurš 25.-26. februārī jau 10. reizi norisināsies Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos.