Kristiāna Kirša pievienojas “Klubam 18”, Verners Kiršs turpina uzvaras gājienu Ziemas kausā

Home / Jaunumi / Kristiāna Kirša pievienojas “Klubam 18”, Verners Kiršs turpina uzvaras gājienu Ziemas kausā

26.decembrī aktīvākie minigolferi visai kuplā skaitā pulcējās Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos uz LOC Ziemas kausa 3.posma sacensībām.
Sacensības vislabāk iesāka sezonas līderis Verners Kiršs, iespējot gandrīz maģisko “19”. Lieliski iesāka arī Reinis Mārtiņš Miķelsons un Mārtiņš Vilmanis, kuru šosezon pirmo reizi redzējām turnīros (abiem pa 21). Daudz centās neatpalikt juniors Rūdolfs Lagzda un Madara Ambrēna (abiem pa 23).
2.aplī Verners vēlreiz nospēlēja 19, nostiprinot savas līderpozīcijas. Nekur tālu neatpalika arī galvenie sekotāji – Rūdolfam (20), Martiņam (22), RMM-am (21) un Madarai (22).
3.aplī ‘maģisko 18’ nospēlēja Kristiāna Kirša, un veica vēsturisku ierakstu “Club 18”! Stabili turpināja spēlēt Mārtiņš – atkal 22, Lielisks aplis (21) arī Rūdolfam, kurš tikai 1 punkta attālumā pietuvojās līderim Verneram, kuram savukārt gadījās vairākas kļūmes (25). Līderu ķeršanā iesaistījās arī sekotāju grupa – gan juniors Emīls Šimanskis (22), gan Madara (24). Reinim Mārtiņam sāpīgs klupiens (28), kas viņu attālināja no pjedestāla.

Fināla aplī līderu grupa, kas punkts punktā sekoja viens otram, turpināja cīnīties par vietām uz pjedestāla. Verners atkal saglabāja vēsu galvu un nospēlēja ļoti pārliecinoši (21), izcīnot savu trešo uzvaru šosezon ar vienu no vislabākajiem vidējiem rezultātiem (21,0) Ziemas kausu vēsturē (summā 84 punkti). Lieliski un stabili nospēlēja arī Mārtiņš (21), izcīnot 2.vietu (summā 86). Rūdolfam gadījās pāris sāpīgas neveiksmes (30), kuras viņu atvirzīja uz 5.vietu.
Cīņā par bronzu bija nepieciešama pārspēle, jo abas māsas Kristiāna un Madara finišēja ar vienādu rezultātu (abām summā 91 punkts). Pārspēle izvērtās neredzēti spraiga un aizraujoša – visgarākā Latvijas minigolfa jauno laiku vēsturē! Tikai pie 10.papildus celiņa (!) Kristiāna kļūdījās, un Madara izcīnīja 3.vietu. Kristiānai šoreiz bija jāsamierinās ar 4.vietu.
Junioru konkurencē pēc 3 apļiem uzvaru svinēja Rūdolfs (64 punkti). 2.vietā ierindojās Emīls (69 punkti). Bronzas pozīcijā finišēja Sandris Mūrnieks (84 punkti).
Nākamais [4.] LOC Ziemas kausa izcīņas posms, kas vienlaicīgi būs arī 2018.gada Latvijas ziemas čempionāts, ir plānots 27. janvārī.