Eiropas junioru čempionātā triumfē zviedru meitenes un vācu zēni

Home / Jaunumi / Eiropas junioru čempionātā triumfē zviedru meitenes un vācu zēni

Eiropas Junioru čempionātā minigolfā (YEC) otrajā sacensību dienā tika noskaidroti čempioni un medaļnieki komandu ieskaitē.
Meitenēm ļoti saspringtā cīņā pēdējā [8.] aplī čempionu titulu izrāva Zviedrijas izlase (summā 541 punkts), tikai par 2 punktiem apsteidzot Vācijas izlasi (543 punkti), kura bija līdere lielu daļu sacensību laiku. Bronzas medaļas izcīnīja stabili spēlējošā Krievijas izlase (551).
Puišu konkurencē par čempioniem kļuva pērnā gada Pasaules junioru čempionāta uzvarētāja Vācijas izlase (1020 punkti). Sudrabs Zviedrijas junioriem (1080 punkti), bet bronza Krievijas izlasei (1097), kuru junioriem tas ir vēsturiski pirmais pjedestāls.
Pēc 8 apļiem tika noskaidroti arī dalībnieki individuālo Match-play finālos. Jāatzīmē, ka 2 vadošie no pavisam 4 Latvijas junioriem kvalificējās starp 32 labākajiem spēlētājiem, kuri sestdien startēs šajā finālā – Emīls Šimanskis (26.vietā) un Rūdolfs Lagzda (30.)
Piektdien sacensības turpināsies ar individuālajiem Stroke-play fināliem, un pirmo reizi čempionātu vēsturē ar Jaukto pāru finālu, kurā spēlēs 12 labākie pāri pēc kvalifikācijas.